طراحی سایت
جمعه 4 بهمن 1398.
cropped-banner1-1300x250.jpg

اسپین کوتر(Spin Coater)

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 photo_2019-01-13_12-32-30.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

دستگاه لایه نشانی چرخشی مدل SCBL-1002 ابزاری بسیار دقیق در فرآیند لایه نشانی دورانی برروی ویفرهایی با قطر 25 تا 105 میلیمتر می باشد. ویفر با استفاده از خلا بر روی صفحه نگهدارنده ویفر، ثابت نگه داشته می شود و سرعت آن مطابق با پروفایل سرعت تعیین شده توسط کاربر، به صورت دقیق کنترل می شود.

این دستگاه قابلیت کنترل دقیق سرعت ( از 400 تا 8500 دور در دقیقه) و شتاب دورانی را داراست که امکان ایجاد لایه های بسیار نازک و یکنواخت را فراهم می آورد. فرآیند چرخش کاملا تکرار پذیر بوده و در 1/0 ثانیه قابل تنظیم می باشد. از ویژگی های مهم این دستگاه می توان به استفاده از موتور بدون جاروبک، اشاره کرد که علاوه برافزایش طول عمر و بازده، امکان استفاده از این ابزار را در اتاق تمیز فراهم می کند.

این دستگاه قابلیت ذخیره 40 پروفایل سرعت با حداکثر 10 گام در مد ذخیره و حداکثر 99 گام در مد ساده را داراست. با استفاده از برنامه کامپیوتری مربوطه می توان فرآیند لایه نشانی را کنترل کرد. در این دستگاه از الگوریتم بسیار دقیقی جهت کنترل شتاب دورانی استفاده شده است. از این رو لایه پلیمری ایجاد شده برروی دیسک کاملا یکنواخت می باشد. طراحی ضدآب بدنه و خروجی مخصوص برای خروج مواد اضافی امکان شست و شوی کاسه را فراهم می کند. از سایر ویژگی های دستگاه می توان به بدون لرزش بودن و ابعاد کوچک آن اشاره کرد. همچنین این دستگاه دارای صفحه نمایشگر رنگی برای نمایش لحظه ای سرعت، زمان، شماره مرحله ی در حال اجرا و پروفایل سرعت به صورت نمودار می باشد.

 

 

 

 

 

 

مشخصات فنی دستگاه
ابعاد ویفر 25 – 80 میلیمتر
محدوده سرعت 0 -6500 دور در دقیقه
صفحه نمایش 5 اینچ رنگی
زمان برنامه ریزی 0-     999 ثانیه
ابعاد کلی دستگاه (طول×عرض×ارتفاع) 30×30 ×250 سانتی متر

 

کاربردها:

  • لایه نشانی دورانی انواع پلیمرهای حساس به نور فرابنفش
  • ساخت ریزتراشه های کشت سلولی
  • آزمایشگاه های ساخت ریزتراشه های سیالاتی
  • ساخت ریزتراشه های الکترونیک و الکتروتکنیک

 

تبلیغات در سایت گوگل,سایت آماده,تبلیغات در گوگل,آموزش جوملا,تبلیغ گوگل,ماژول تاریخ جوملا,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت مذهبی,طراحی اپلیکیشن اندروید,ساعت برای جوملا,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,ساعت متحرک جوملا,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,ماژول تاریخ ایرانی,قیمت طراحی وب سایت,آموزش طراحی سایت,قیمت تبلیغات گوگل,طراحی سایت صنعتی,طراحی لوگو,طراحی وب سایت حرفه ای,قیمت طراحی کاتالوگ,طراحی سایت در 24 ساعت,طراحی کاتالوگ,نمونه طراحی کاتالوگ,طراحی سایت خبری,طراحی سایت 24 ساعته,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت فوری,آموزش طراحی وب سایت,طراحی سایت مداحی,قیمت طراحی سایت,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,ماژول تاریخ شمسی,ماژول ساعت برای جوملا,ماژول تاریخ انگلیسی,قیمت طراحی سایت حرفه ای,پرکلرواتیلن,تبلیغات گوگل,طراحی سایت حرفه ای,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,سایت های آماده,طراحی کاتالوگ حرفه ای,بشکه پرکلرواتیلن,پرکلراتیلن,xvhpd shdj,وب سایت ارزان,طراحی اپلیکیشن موبایل,طراحی سایت فروشگاهی,طراحی سایت رایگان,گوگل ادوردز,طراحی کارت ویزیت,طراحی سایت ارزان,ماژول ساعت جوملا 3,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت املاک,طراحی سایت حرفه ای,طراحی اپلیکیشن,طراحی سایت شخصی,ماژول تاریخ عربی,طراحی سایت خبرگزاری,طراحی سايت با جوملا,پرکلر اتیلن,تبلیغات گوگل,تبلیغات در صفحه اول گوگل,