طراحی سایت
يكشنبه 17 فروردين 1399.
banner_ict.jpg

اسپین کوتر(Spin Coater)

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 photo_2019-01-13_12-32-30.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

دستگاه لایه نشانی چرخشی مدل SCBL-1002 ابزاری بسیار دقیق در فرآیند لایه نشانی دورانی برروی ویفرهایی با قطر 25 تا 105 میلیمتر می باشد. ویفر با استفاده از خلا بر روی صفحه نگهدارنده ویفر، ثابت نگه داشته می شود و سرعت آن مطابق با پروفایل سرعت تعیین شده توسط کاربر، به صورت دقیق کنترل می شود.

این دستگاه قابلیت کنترل دقیق سرعت ( از 400 تا 8500 دور در دقیقه) و شتاب دورانی را داراست که امکان ایجاد لایه های بسیار نازک و یکنواخت را فراهم می آورد. فرآیند چرخش کاملا تکرار پذیر بوده و در 1/0 ثانیه قابل تنظیم می باشد. از ویژگی های مهم این دستگاه می توان به استفاده از موتور بدون جاروبک، اشاره کرد که علاوه برافزایش طول عمر و بازده، امکان استفاده از این ابزار را در اتاق تمیز فراهم می کند.

این دستگاه قابلیت ذخیره 40 پروفایل سرعت با حداکثر 10 گام در مد ذخیره و حداکثر 99 گام در مد ساده را داراست. با استفاده از برنامه کامپیوتری مربوطه می توان فرآیند لایه نشانی را کنترل کرد. در این دستگاه از الگوریتم بسیار دقیقی جهت کنترل شتاب دورانی استفاده شده است. از این رو لایه پلیمری ایجاد شده برروی دیسک کاملا یکنواخت می باشد. طراحی ضدآب بدنه و خروجی مخصوص برای خروج مواد اضافی امکان شست و شوی کاسه را فراهم می کند. از سایر ویژگی های دستگاه می توان به بدون لرزش بودن و ابعاد کوچک آن اشاره کرد. همچنین این دستگاه دارای صفحه نمایشگر رنگی برای نمایش لحظه ای سرعت، زمان، شماره مرحله ی در حال اجرا و پروفایل سرعت به صورت نمودار می باشد.

 

 

 

 

 

 

مشخصات فنی دستگاه
ابعاد ویفر 25 – 80 میلیمتر
محدوده سرعت 0 -6500 دور در دقیقه
صفحه نمایش 5 اینچ رنگی
زمان برنامه ریزی 0-     999 ثانیه
ابعاد کلی دستگاه (طول×عرض×ارتفاع) 30×30 ×250 سانتی متر

 

کاربردها:

  • لایه نشانی دورانی انواع پلیمرهای حساس به نور فرابنفش
  • ساخت ریزتراشه های کشت سلولی
  • آزمایشگاه های ساخت ریزتراشه های سیالاتی
  • ساخت ریزتراشه های الکترونیک و الکتروتکنیک

 

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی اپلیکیشن,قیمت تبلیغات گوگل,طراحی سایت مداحی,طراحی سایت مذهبی,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت خبرگزاری,قیمت طراحی وب سایت,طراحی کارت ویزیت,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,ساعت متحرک جوملا,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت ارزان,طراحی کاتالوگ حرفه ای,ماژول ساعت جوملا 3,طراحی سایت حرفه ای,تبلیغات گوگل,گوگل ادوردز,نمونه طراحی کاتالوگ,طراحی سایت در 24 ساعت,وب سایت ارزان,ماژول تاریخ انگلیسی,ماژول تاریخ ایرانی,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,قیمت طراحی سایت,تبلیغ گوگل,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,طراحی سایت فروشگاهی,ماژول تاریخ عربی,پرکلرواتیلن,بشکه پرکلرواتیلن,قیمت طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت حرفه ای,تبلیغات در صفحه اول گوگل,سایت آماده,طراحی سایت املاک,ساعت برای جوملا,ماژول تاریخ جوملا,طراحی سایت صنعتی,پرکلراتیلن,طراحی سایت شخصی,تبلیغات در گوگل,xvhpd shdj,طراحی سایت فوری,آموزش طراحی وب سایت,طراحی سایت رایگان,طراحی لوگو,تبلیغات در سایت گوگل,طراحی سایت 24 ساعته,ماژول ساعت برای جوملا,طراحی سايت با جوملا,طراحی اپلیکیشن موبایل,آموزش جوملا,طراحی وب سایت حرفه ای,تبلیغات گوگل,ماژول تاریخ شمسی,طراحی سایت ارزان,قیمت طراحی کاتالوگ,طراحی سایت خبری,پرکلر اتیلن,آموزش طراحی سایت,طراحی کاتالوگ,سایت های آماده,طراحی اپلیکیشن اندروید,