طراحی سایت
چهارشنبه 1 آبان 1398.
banner_ict.jpg

اسپین کوتر(Spin Coater)

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 photo_2019-01-13_12-32-30.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

دستگاه لایه نشانی چرخشی مدل SCBL-1002 ابزاری بسیار دقیق در فرآیند لایه نشانی دورانی برروی ویفرهایی با قطر 25 تا 105 میلیمتر می باشد. ویفر با استفاده از خلا بر روی صفحه نگهدارنده ویفر، ثابت نگه داشته می شود و سرعت آن مطابق با پروفایل سرعت تعیین شده توسط کاربر، به صورت دقیق کنترل می شود.

این دستگاه قابلیت کنترل دقیق سرعت ( از 400 تا 8500 دور در دقیقه) و شتاب دورانی را داراست که امکان ایجاد لایه های بسیار نازک و یکنواخت را فراهم می آورد. فرآیند چرخش کاملا تکرار پذیر بوده و در 1/0 ثانیه قابل تنظیم می باشد. از ویژگی های مهم این دستگاه می توان به استفاده از موتور بدون جاروبک، اشاره کرد که علاوه برافزایش طول عمر و بازده، امکان استفاده از این ابزار را در اتاق تمیز فراهم می کند.

این دستگاه قابلیت ذخیره 40 پروفایل سرعت با حداکثر 10 گام در مد ذخیره و حداکثر 99 گام در مد ساده را داراست. با استفاده از برنامه کامپیوتری مربوطه می توان فرآیند لایه نشانی را کنترل کرد. در این دستگاه از الگوریتم بسیار دقیقی جهت کنترل شتاب دورانی استفاده شده است. از این رو لایه پلیمری ایجاد شده برروی دیسک کاملا یکنواخت می باشد. طراحی ضدآب بدنه و خروجی مخصوص برای خروج مواد اضافی امکان شست و شوی کاسه را فراهم می کند. از سایر ویژگی های دستگاه می توان به بدون لرزش بودن و ابعاد کوچک آن اشاره کرد. همچنین این دستگاه دارای صفحه نمایشگر رنگی برای نمایش لحظه ای سرعت، زمان، شماره مرحله ی در حال اجرا و پروفایل سرعت به صورت نمودار می باشد.

 

 

 

 

 

 

مشخصات فنی دستگاه
ابعاد ویفر 25 – 80 میلیمتر
محدوده سرعت 0 -6500 دور در دقیقه
صفحه نمایش 5 اینچ رنگی
زمان برنامه ریزی 0-     999 ثانیه
ابعاد کلی دستگاه (طول×عرض×ارتفاع) 30×30 ×250 سانتی متر

 

کاربردها:

  • لایه نشانی دورانی انواع پلیمرهای حساس به نور فرابنفش
  • ساخت ریزتراشه های کشت سلولی
  • آزمایشگاه های ساخت ریزتراشه های سیالاتی
  • ساخت ریزتراشه های الکترونیک و الکتروتکنیک

 

طراحی سایت فروشگاهی,طراحی لوگو,سایت آماده,سایت های آماده,طراحی سایت شخصی,آموزش طراحی سایت,طراحی اپلیکیشن موبایل,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت صنعتی,تبلیغات در سایت گوگل,ماژول تاریخ انگلیسی,طراحی سایت املاک,قیمت تبلیغات گوگل,آموزش طراحی وب سایت,ماژول ساعت جوملا 3,طراحی سایت فوری,تبلیغات در گوگل,ماژول ساعت برای جوملا,ماژول تاریخ عربی,طراحی سايت با جوملا,طراحی کارت ویزیت,پرکلراتیلن,پرکلرواتیلن,تبلیغات در صفحه اول گوگل,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,آموزش جوملا,طراحی سایت در 24 ساعت,xvhpd shdj,تبلیغات گوگل,طراحی سایت 24 ساعته,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,طراحی اپلیکیشن اندروید,طراحی کاتالوگ,طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت خبرگزاری,طراحی سایت مذهبی,نمونه طراحی کاتالوگ,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,قیمت طراحی سایت,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,گوگل ادوردز,طراحی سایت ارزان,ماژول تاریخ ایرانی,طراحی سایت خبری,تبلیغ گوگل,طراحی سایت رایگان,ماژول تاریخ شمسی,ساعت برای جوملا,طراحی سایت مداحی,پرکلر اتیلن,قیمت طراحی وب سایت,قیمت طراحی سایت حرفه ای,ماژول تاریخ جوملا,قیمت طراحی کاتالوگ,طراحی کاتالوگ حرفه ای,تبلیغات گوگل,طراحی اپلیکیشن,بشکه پرکلرواتیلن,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,وب سایت ارزان,طراحی وب سایت حرفه ای,ساعت متحرک جوملا,طراحی سايت با جوملا,طراحی سایت حرفه ای,