طراحی سایت
يكشنبه 17 فروردين 1399.
cropped-Cropearth2.jpg

پلاسما کلینر(Plasma Cleaner)

دستگاه پلاسماکلینر مدل ET-PlC-V1 به منظور تمیزسازی سطوح مختلف به کار می­رود. از این دستگاه همچنین برای چسباندن سطوح پلیمری، در ابعاد بسیار ریز، که امکان استفاده از روش­های متداول برای چسباندن سطوح وجود ندارد استفاده می­گردد. در این محصول با تحریک گاز در فشار کم، پلاسمای گاز تشکیل شده و در اثر برهم کنش بین سطح و پلاسما، نتیجه مورد نظر حاصل می­شود.

دستگاه پلاسماکلینر ساخته شده در شرکت احسان تِک دارای کارکرد ساده و به صورت تمام خودکار می­باشد. برای تهییج گاز در این دستگاه، از امواج مایکرویو استفاده می­شود که باعث افزایش توان پلاسما و قدرت انجام عملیات می­شود. طراحی دستگاه به صورتی انجام شده است که حتی­الامکان عملیات تمیزسازی با کیفیت و یکنواختی بیشتری انجام شود.با توجه به قدرت پلاسمای تولیدی و نوع طراحی، از این دستگاه همچنین می­توان برای انجام لایه‌نشانی مواد فلزی بر روی سطح استفاده نمود. بعلاوه، با توجه به خصوصیات دستگاه، امکان استفاده از آن به عنوان دستگاه اجاق خلا (Vacuum Oven) نیز وجود دارد. سیستم گرمایشی در این دستگاه به وسیله تابش با سه توان حرارتی متفاوت است.

مشخصات فنی دستگاه
فشار مطلق کاری 2 تور
بیشینه دمای کاری 250 درجه سانتی گراد
قطر فضای کاری 12 سانتی متر
ارتفاع فضای کاری 5 سانتی متر
ابعاد کلی دستگاه (طول×عرض ×ارتفاع) 50 × 40 ×40 سانتیمتر
وزن 20 کیلوگرم

کاربرد ها:

  • تمیزسازی سطوح
  • آماده­سازی سطوح برای عملیات سطحی
  • چسباندن سطوح پلیمری
  • حذف اکسیدها از روی سطح
  • لایه نشانی
  • حذف حباب از درون پلیمرها
  • پخت پلیمرها
  • پخت تحت خلا

 

طراحی سایت ارزان,طراحی سایت خبری,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,قیمت طراحی سایت,ساعت متحرک جوملا,طراحی سایت حرفه ای,تبلیغات گوگل,طراحی سایت فروشگاهی,تبلیغات در صفحه اول گوگل,طراحی سایت رایگان,طراحی سایت حرفه ای,طراحی لوگو,طراحی کارت ویزیت,طراحی سایت املاک,ماژول تاریخ شمسی,طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی کاتالوگ,طراحی سایت فوری,ماژول ساعت جوملا 3,ماژول ساعت برای جوملا,قیمت طراحی سایت حرفه ای,xvhpd shdj,تبلیغات در سایت گوگل,سایت آماده,پرکلرواتیلن,ماژول تاریخ ایرانی,طراحی سایت در 24 ساعت,ماژول تاریخ عربی,نمونه طراحی کاتالوگ,قیمت طراحی وب سایت,طراحی اپلیکیشن موبایل,طراحی سایت 24 ساعته,تبلیغ گوگل,تبلیغات در گوگل,طراحی کاتالوگ حرفه ای,تبلیغات گوگل,طراحی سايت با جوملا,طراحی اپلیکیشن,پرکلر اتیلن,طراحی سایت صنعتی,طراحی سایت مذهبی,طراحی سایت شخصی,طراحی اپلیکیشن اندروید,گوگل ادوردز,وب سایت ارزان,سایت های آماده,طراحی سايت با جوملا,آموزش طراحی سایت,بشکه پرکلرواتیلن,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,قیمت تبلیغات گوگل,آموزش طراحی وب سایت,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,قیمت طراحی کاتالوگ,ساعت برای جوملا,طراحی سایت مداحی,آموزش جوملا,ماژول تاریخ جوملا,طراحی سایت ارزان,پرکلراتیلن,طراحی سایت خبرگزاری,ماژول تاریخ انگلیسی,