طراحی سایت
چهارشنبه 1 آبان 1398.
banner_ict.jpg

پلاسما کلینر(Plasma Cleaner)

دستگاه پلاسماکلینر مدل ET-PlC-V1 به منظور تمیزسازی سطوح مختلف به کار می­رود. از این دستگاه همچنین برای چسباندن سطوح پلیمری، در ابعاد بسیار ریز، که امکان استفاده از روش­های متداول برای چسباندن سطوح وجود ندارد استفاده می­گردد. در این محصول با تحریک گاز در فشار کم، پلاسمای گاز تشکیل شده و در اثر برهم کنش بین سطح و پلاسما، نتیجه مورد نظر حاصل می­شود.

دستگاه پلاسماکلینر ساخته شده در شرکت احسان تِک دارای کارکرد ساده و به صورت تمام خودکار می­باشد. برای تهییج گاز در این دستگاه، از امواج مایکرویو استفاده می­شود که باعث افزایش توان پلاسما و قدرت انجام عملیات می­شود. طراحی دستگاه به صورتی انجام شده است که حتی­الامکان عملیات تمیزسازی با کیفیت و یکنواختی بیشتری انجام شود.با توجه به قدرت پلاسمای تولیدی و نوع طراحی، از این دستگاه همچنین می­توان برای انجام لایه‌نشانی مواد فلزی بر روی سطح استفاده نمود. بعلاوه، با توجه به خصوصیات دستگاه، امکان استفاده از آن به عنوان دستگاه اجاق خلا (Vacuum Oven) نیز وجود دارد. سیستم گرمایشی در این دستگاه به وسیله تابش با سه توان حرارتی متفاوت است.

مشخصات فنی دستگاه
فشار مطلق کاری 2 تور
بیشینه دمای کاری 250 درجه سانتی گراد
قطر فضای کاری 12 سانتی متر
ارتفاع فضای کاری 5 سانتی متر
ابعاد کلی دستگاه (طول×عرض ×ارتفاع) 50 × 40 ×40 سانتیمتر
وزن 20 کیلوگرم

کاربرد ها:

  • تمیزسازی سطوح
  • آماده­سازی سطوح برای عملیات سطحی
  • چسباندن سطوح پلیمری
  • حذف اکسیدها از روی سطح
  • لایه نشانی
  • حذف حباب از درون پلیمرها
  • پخت پلیمرها
  • پخت تحت خلا

 

طراحی سایت صنعتی,طراحی اپلیکیشن موبایل,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت حرفه ای,قیمت تبلیغات گوگل,طراحی سایت در 24 ساعت,xvhpd shdj,ماژول تاریخ ایرانی,بشکه پرکلرواتیلن,تبلیغات گوگل,طراحی سایت خبرگزاری,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,طراحی وب سایت حرفه ای,طراحی کاتالوگ,طراحی سایت فوری,طراحی سایت فروشگاهی,سایت های آماده,طراحی سایت املاک,تبلیغات در سایت گوگل,ماژول تاریخ شمسی,پرکلر اتیلن,سایت آماده,طراحی سایت رایگان,وب سایت ارزان,طراحی کارت ویزیت,طراحی سایت حرفه ای,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,ماژول ساعت جوملا 3,طراحی کاتالوگ حرفه ای,طراحی سايت با جوملا,تبلیغات گوگل,ماژول تاریخ جوملا,ساعت برای جوملا,تبلیغات در صفحه اول گوگل,گوگل ادوردز,ماژول ساعت برای جوملا,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت ارزان,طراحی اپلیکیشن,نمونه طراحی کاتالوگ,طراحی سايت با جوملا,ساعت متحرک جوملا,آموزش طراحی سایت,ماژول تاریخ عربی,تبلیغ گوگل,قیمت طراحی سایت,قیمت طراحی کاتالوگ,ماژول تاریخ انگلیسی,قیمت طراحی سایت حرفه ای,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,قیمت طراحی وب سایت,آموزش جوملا,طراحی اپلیکیشن اندروید,طراحی لوگو,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,طراحی سایت 24 ساعته,طراحی سایت خبری,طراحی سایت مذهبی,پرکلرواتیلن,طراحی سایت مداحی,طراحی سایت شخصی,آموزش طراحی وب سایت,تبلیغات در گوگل,پرکلراتیلن,