طراحی سایت
جمعه 4 بهمن 1398.
cropped-Cropearth2.jpg

پلاسما کلینر(Plasma Cleaner)

دستگاه پلاسماکلینر مدل ET-PlC-V1 به منظور تمیزسازی سطوح مختلف به کار می­رود. از این دستگاه همچنین برای چسباندن سطوح پلیمری، در ابعاد بسیار ریز، که امکان استفاده از روش­های متداول برای چسباندن سطوح وجود ندارد استفاده می­گردد. در این محصول با تحریک گاز در فشار کم، پلاسمای گاز تشکیل شده و در اثر برهم کنش بین سطح و پلاسما، نتیجه مورد نظر حاصل می­شود.

دستگاه پلاسماکلینر ساخته شده در شرکت احسان تِک دارای کارکرد ساده و به صورت تمام خودکار می­باشد. برای تهییج گاز در این دستگاه، از امواج مایکرویو استفاده می­شود که باعث افزایش توان پلاسما و قدرت انجام عملیات می­شود. طراحی دستگاه به صورتی انجام شده است که حتی­الامکان عملیات تمیزسازی با کیفیت و یکنواختی بیشتری انجام شود.با توجه به قدرت پلاسمای تولیدی و نوع طراحی، از این دستگاه همچنین می­توان برای انجام لایه‌نشانی مواد فلزی بر روی سطح استفاده نمود. بعلاوه، با توجه به خصوصیات دستگاه، امکان استفاده از آن به عنوان دستگاه اجاق خلا (Vacuum Oven) نیز وجود دارد. سیستم گرمایشی در این دستگاه به وسیله تابش با سه توان حرارتی متفاوت است.

مشخصات فنی دستگاه
فشار مطلق کاری 2 تور
بیشینه دمای کاری 250 درجه سانتی گراد
قطر فضای کاری 12 سانتی متر
ارتفاع فضای کاری 5 سانتی متر
ابعاد کلی دستگاه (طول×عرض ×ارتفاع) 50 × 40 ×40 سانتیمتر
وزن 20 کیلوگرم

کاربرد ها:

  • تمیزسازی سطوح
  • آماده­سازی سطوح برای عملیات سطحی
  • چسباندن سطوح پلیمری
  • حذف اکسیدها از روی سطح
  • لایه نشانی
  • حذف حباب از درون پلیمرها
  • پخت پلیمرها
  • پخت تحت خلا

 

ماژول تاریخ جوملا,پرکلرواتیلن,ماژول تاریخ شمسی جوملا 3,طراحی کاتالوگ تبلیغاتی,طراحی سایت خبرگزاری,آموزش جوملا,طراحی سايت با جوملا,ماژول تاریخ انگلیسی,طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,طراحی سایت ارزان,طراحی سایت فوری,تبلیغات در گوگل,تبلیغات گوگل,وب سایت ارزان,آموزش طراحی وب سایت,ساعت برای جوملا,قیمت طراحی کاتالوگ,طراحی اپلیکیشن اندروید,قیمت طراحی سایت حرفه ای,تبلیغات در صفحه اول گوگل,نمونه طراحی کاتالوگ,تبلیغات گوگل,ماژول ساعت برای جوملا,پرکلراتیلن,طراحی سایت مذهبی,قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی,ماژول تاریخ عربی,آموزش طراحی سایت,طراحی سایت رایگان,قیمت طراحی سایت,طراحی سایت ارزان,ماژول تاریخ ایرانی,طراحی سایت حرفه ای,طراحی لوگو,طراحی سایت مداحی,گوگل ادوردز,طراحی اپلیکیشن موبایل,قیمت تبلیغات گوگل,طراحی سایت حرفه ای,طراحی کارت ویزیت,طراحی سایت شخصی,طراحی سایت صنعتی,طراحی اپلیکیشن,طراحی سايت با جوملا,ساعت متحرک جوملا,تبلیغ گوگل,ماژول تاریخ شمسی,طراحی کاتالوگ,طراحی سایت در 24 ساعت,پرکلر اتیلن,طراحی سایت خبری,بشکه پرکلرواتیلن,طراحی سایت املاک,قیمت طراحی وب سایت,xvhpd shdj,سایت های آماده,تبلیغات در سایت گوگل,طراحی سایت 24 ساعته,طراحی کاتالوگ حرفه ای,طراحی وب سایت حرفه ای,آموزش طراحی وب سایت با جوملا,طراحی سایت فروشگاهی,سایت آماده,ماژول ساعت جوملا 3,